Realizacja zamówień i koszty dostawy

Jaki jest dokładny czas realizacji zamówienia i koszt dostawy w Projekt Wentylacja?
 
Czas dostawy
 
Zamówienia w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
 
Uwaga!
Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
 
Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
 
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się w magazynie. W innych przypadkach kontaktujemy się bezpośrednio z klientem w ciągu 24h od złożenia zamówienia.
 
W przypadku gdy stan magazynowy produktu w sklepie internetowym wynosi zero lub wyświetla się informacja o jego braku prosimy o kontakt telefoniczy +48 789 122 273 lub email biuro@projektwentylacja.pl

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności, ilości elementów oraz łącznej wagi zamówienia. Całkowity koszt dostawy jest obliczany i widoczny w koszyku po wybraniu opcji dostawy i formy płatności przed dokonaniem zakupu.
 
W przypadku zakupu dużej ilości produktów lub też dużych gabarytów prosimy o kontakt w celu uzgodnienia ceny i formy dostawy.
 
 
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl