Taśmy aluminiowe zbrojone

Taśma aluminiowa zbrojona 50 mm Taśma aluminiowa zbrojona 50 mm
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,13 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Taśma aluminiowa zbrojona 75 mm Taśma aluminiowa zbrojona 75 mm
Cena:

42,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,95 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Taśma aluminiowa zbrojona 100 mm Taśma aluminiowa zbrojona 100 mm
Cena:

47,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,02 zł

szt.
1pxzobacz więcej

Taśma aluminiowe zapewniają trwałe uszczelnienie kanałów wentylacyjnych oraz ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, a także wnikaniem wilgoci. Cechuje je doskonała przylepność oraz odporność na starzenie się i odpadanie. Taśmy z czystego aluminium są jednostronnie powlekane klejem. Można je z łatwością dopasować do każdego podłoża. Oferowane przez nas taśmy aluminiowe doskonale sprawdzają się do klejenia folii aluminiowych, a także łączeniu kanałów wentylacji i klimatyzacji.

Właściwości aluminiowej taśmy zbrojonej

W naszej ofercie dostępna jest taśma aluminiowa zbrojona, czyli wzmocniona siatką z włókna szklanego. Posiada ona wiele korzystnych właściwości, co wpływa na jej powszechne zastosowanie w wielu branżach. Przede wszystkim jest elastyczna, dzięki czemu doskonale przylega na różnych powierzchni i zapewnia świetną przyczepność nawet na nierównych podłożach. Taśma aluminiowa odporna jest na tłuszcze, kwasy, starzenie się, przecieranie, korozję oraz promieniowanie UV. Wszystkie te cechy sprawiają, że zachowuje swoją skuteczność przez długi czas. Taśmy wykonane z aluminium przeciwdziałają też stratom energii, co znacznie zwiększa zakres ich zastosowań.

Zastosowanie taśmy aluminiowej zbrojonej

Proponowana przez nas taśma aluminiowa o doskonałych właściwościach to idealny materiał do izolacji i zabezpieczania różnych elementów instalacji. Zapewnia długotrwałą i skuteczną ochronę, dzięki czemu jest niezbędna w wielu procesach montażowych i konserwacyjnych. Taśma ta znajduje zastosowanie m.in. w:

  • wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwie i ciepłownictwie – łączenie, uszczelnianie, maskowanie połączeń elementów izolacji termicznej, rur, przewodów, kanałów wykonywanych z metalu i tworzyw sztucznych, montaż kominków;

  • budownictwie;

  • elektronice i elektrotechnice – np. odbijanie ciepła i ekranowanie;

  • motoryzacji.

Polecana jest podczas:

  • uszczelniania połączeń izolacji narażonych na wysokie naprężenia;

  • łączenia i uszczelniania izolacji paroszczelnych.

W sprzedaży dostępne są taśmy aluminiowe gładkie i zbrojone, a także taśmy montażowe perforowane oraz taśmy stalowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni. Jeśli masz pytania dotyczące tych produktów lub innych elementów z asortymentu, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie udzieli dodatkowych informacji.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl