trusted shops

Bezpieczne zakupy - pewny towar i realizacja.

Zobacz certyfikat
Izolowane
Przewód izolowany elastyczny fi 100 - 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 100 - 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Przewód izolowany elastyczny fi 125- 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 125- 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

112,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 91,46 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Przewód izolowany elastyczny fi 160 - 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 160 - 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

134,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 109,75 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Przewód izolowany elastyczny fi 200 - 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 200 - 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

169,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 138,20 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Przewód izolowany elastyczny fi 250 - 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 250 - 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

184,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 150,40 zł

szt.
1pxzobacz więcej
Przewód izolowany elastyczny fi 315 - 10 mb Przewód izolowany elastyczny fi 315 - 10 mb
Producent: Forvent
Cena:

209,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 170,72 zł

szt.
1pxzobacz więcej

Przewody izolowane

Przewody izolowane to elastyczne przewody, które zmieniają swoje zastosowanie w nisko- i średniociśnieniowych systemach wentylacji oraz klimatyzacji. Przewody izolowane służą do redukcji drgań i hałasu, który powstaje w instalacjach. Dzięki nim systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne działają bez przeszkód. Ponadto dzięki giętkiej konstrukcji przewodów izolowanych można ograniczyć do minimum ilość wykorzystywanych kształtek, które są niezbędne do wykonania bardziej skomplikowanych instalacji. Oferujemy wiele modeli przewodów posiadających różne właściwości, dlatego przed zakupem zachęcamy do kontaktu ze specjalistą. W sprzedaży dostępne są także przewody nieizolowane. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej hurtowni.

Przewody izolowane z materiałów najwyższej jakości

Jesteśmy producentem i dostawcą przewodów izolowanych. To elementy stanowiące ważną część układów chłodzących i klimatyzujących. Nasze przewody powstają w oparciu o szerokie kwalifikacje i doświadczanie inżynierów, co jednak równie istotne, dysponujemy doskonale zaopatrzonym zapleczem produkcyjnym, które ułatwia nam pracę nad tego typu rozwiązaniami. Warto też wspomnieć o jakości i klasie materiałów, z których korzystamy przy produkcji, bo to właśnie dzięki nim rozwiązania, które oferujemy, charakteryzują się imponującą żywotnością. Przewody izolowane, które przygotowaliśmy, to rozwiązania wykorzystujące walory folii aluminiowo-poliestrowej, z której zbudowany jest zewnętrzny płaszcz, a także sprawdzonej wełny mineralnej. Właściwości tworzyw nie tylko doskonale izolują termicznie, ale też akustycznie. Przewody są ponadto odporne na działanie wody oraz wilgoci, a także silnych środków chemicznych, co w kontekście obiektów produkcyjnych i magazynowych może mieć dodatkowe i niezwykle ważne znaczenie.

Zastosowanie elastycznych przewodów izolowanych

Prawidłowo wykonana instalacja wentylacyjna musi być skuteczna i nisko awaryjna. Powinna być odpowiednio wyciszona, by nie wywoływać odczuć nieprzyjemnych dla osób przebywających wewnątrz budynku. Oprócz stosowania elementów takich jak tłumiki wentylacyjne, istotny jest także rodzaj zastosowanych przewodów. Obecnie najczęściej przy budowie instalacji wykorzystuje się elastyczne przewody izolowane, które nie tylko redukują hałas, ale także zmniejszają ryzyko wystąpienia skroplin. Powietrze wewnątrz nich przepływa z mniejszym oporem. 

Niezwykle ważne jest również dobranie odpowiedniej średnicy przewodów. Należy szczególnie uważać, by nie była ona zbyt mała, ponieważ spowoduje to wzrost prędkości przepływającego powietrza oraz zwiększenie oporów. Projektując przebieg instalacji należy starać się, by był on jak najkrótszy i pozbawiony ostrych załamań. Tam, gdzie konieczne jest zakrzywienie kanału, doskonale sprawdzą się elastyczne przewody izolowane. Oferujemy szeroki wybór przewodów najlepszej jakości o różnych średnicach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl